טל: 073-7613611

הדרכה לאופיס

מורה פרטי לאופיס ברמת גן

מי לא מכיר את חברת מייקרוסופט? כולנו מכירים.. והאמת שרובינו גם משתמשים במה שהיא הפיצה לציבור שאלו תוכנות האופיס בעיקר, מעבר כמובן למערכת ההפעלה וינדוס. אם אין לנו מושג בתוכנות הללו ולא התנסנו בהן מעולם, נהיה חייבים בשלב זה או אחר בחיינו ללמוד את התוכנות לפחות ברמה הבסיסי, מכיוון שזה פוגש אותנו בכל מקום בחיינו. מסמך וורד למשל הוא מסמך בסיסי המצריך מינימום של יידע בשביל שניתן יהיה להשתמש בו, ואם אין לכם את הידע הזה זיו מורה פרטי לאופיס ברמת גם ישמח לסייע לכם בכדי שתוכלו ללמוד

למה צריך בכלל ללמוד אופיס?

מכירים היום מישהו שכותב מכתב באופן ידני? כמעט ואין כאלו. מכתבים ניתן לכתוב מהמייל ישירות או על מסמך וורד אם יודעים איך לעשות את זה. מכירים היום מישהו שלא עושה חישובים באקסל? כמעט ואין כאלו. מכירים מישהו שהולך לראיון עבודה בלי שהוא מכיר ברמה בסיסית לפחות את וורד, אקסל, פאוור פוינט וכדומה? גם אין כאלו. מה שאומר שזה נכנס לכל מקום בחיינו ובלי התוכנות הללו יהיה לנו קשה מאוד להסתדר בכל דבר. לא יודעים את התוכנות הללו? צריכים עזרה? זיו מורה פרטי לאופיס ברמת גן ישמח לסייע לכם להגיע לרמה המבוקשת.

גם מי שחושב שהוא יודע…

גם אם אתם בטוחים שאתם יודעים להשתמש בתוכנות אופיס, וגם אם אתם משתמשים בהן על בסיס יום יומי, עדיין יש הרבה מה לחדש לכם. קודם כל התוכנות הללו מתעדכנות כל הזמן, מה שאומר שמה שידעתם אתמול לאו דווקא יהיה היום ואתם חייבים להתעדכן. בנוסף, בתוכנות הללו יש כל כך הרבה שרבים לא מכירים, מה שיכול בהחלט לסייע לכם אם תדעו את הדברים האלו ותוכלו להשתמש בפונקציות הללו. זיו מורה פרטי לאופיס ברמת גן יכול לחדש לכם המון ויכול לקחת את היידע והרמה המקצועית שלכם בכל מה שקשור לאופיס ולשדרג אותם.

אז אם אתם רוצים להיות מומחים לאופיס, זיו מורה פרטי למחשבים ברמת גן הוא בדיוק מה שאתם צריכים!

Call Now Button