טל: 073-7613611

הדרכה לפייסבוק

מורה פרטי לפייסבוק ברמת גן

אין היום כמעט מישהו שלא יודע מה הוא אתר פייסבוק, גם אם הוא לא גולש באתר או רשום אליו. לפי הנתונים יש כבר מיליארדי משתמשים ברחבי העולם ברשת החברתית הזו, הרשת החברתית שעשתה מהפיכה משמעותית בתחום התקשורת הבין אישית. אומנם אנחנו מקיימים תקשורת גם באמצעים אינטרנטיים אחרים, אך פייסבוק הכניסה משהו חדש לחיינו ועשתה היסטוריה. אין אם כן מי שלא שמע עליה גם אם הוא מהבודדים שאין לו פרופיל בה, ומי שמפחד להתחיל וגר ברמת גן צריך בהחלט מורה פרטי לפייסבוק ברמת גן, אחד שיסייע לו להיכנס לעניינים.

למה צריך כלל להכיר את הרשת החברתית?

בגלל שבימינו לא להכיר את הרשת החברתית פייסבוק ולא להיות פעיל בה זה די חריג. יש כמובן משתמשים ברמות שונות, מהם מכורים יותר או פחות, אך מה שבטוח הוא שכולם מדברים עליה. מעבר לכך היא אלטרנטיבה מצויינת בכל הקשור לצ'טים, והיום עם המכשירים הניידים אין שום סיבה לא להשתמש בה. גם אם אין לכם מושג מאיפה להתחיל, מורה פרטי יכול לסייע לכם להירשם לאת, ללמוד אותו ולהפיק ממנו את המירב.

מה חשוב שיהיה במורה פרטי?

מורה פרטי צריך להיות קודם כל בן אדם. הוא צריך להיות סימפטי, הוא צריך להיות אדיב, והוא צריך להיות עם הרבה סבלנות. מורה פרטי ברמת גן כמו בכל מקום אחר בארץ, צריך "לשחות" בכל מה שקשור לחומר אותו הוא מלמד, וצריך גם לדעת איך להעביר את החומר בצורה פשטה ומובנת.

למה דווקא "זיו מורה פרטי  למחשבים"?

בין אם אתם צעירים בסביבות גל הארבעים שרוצים שיעורים פרטיים על פייסבוק או כל נושא אחר הקשור במחשבים ובין אם אתם מבוגרים שרוצים להיכנס לעולם הזה, זיו מורה פרטי למחשבים הוא בדיוק האיש אותו אתם צריכים. יידע רב שנצבר שנים רבות אצלו יחד עם היכולת להפוך כל דבר לפשוט הם או ההופכים אותו למבוקש כל כך, ומאות התלמידים שלמדו אצלו יעידו על הרמה המקצועית הגבוהה, על הסבלנות ועל האדיבות שהוא משדר לתלמידים שלו.

Call Now Button