טל: 073-7613611

זיו מורה פרטי – לעבודה יעילה יותר על מחשבים בעסק שלך.

העידן המודרני מתאפיין בלא מעט שינויים ולא מעט הרגלי חיים שהשתנו לעומת העולם הישן יותר. אך מה שמנצח בעיקר על העולם המודרני היא רשת האינטרנט, והיום אנו עושים כמעט הכול בעזרתה – מקבלים מידע שאנו צריכים, רוכשים דברים, מתקשרים האחד עם השני וכמובן מפרנסים. כן, היום כל עסק חייב תקשורת אינטרנטית וחייב לעשות שימוש רב במחשבים, ובלעדיהם העסק לא יוכל לעבוד כמו שצריך. זה נוגע לרובם המוחלט של העסקים ועבודה יעילה על מחשב יכולה לעלות עסקים רבים על נתיב ההצלחה, ובלי יידע בתוכנות בסיסיות ויישומי מחשב יהיה קשה לעבוד אם בכלל. אתה בתור מנהל, לא היית רוצה עובדים שיודעים לעשות שימוש במחשבים בצורה יעילה יותר? צריך הדרכה מקצועית עבורם? אל דאגה – זיו מורה פרטי למחשבים יעשה את זה ברמה מקצועית גבוהה מאוד, ויכשיר את העובדים שלך לעבודה מהירה יותר ויעילה יותר על המחשב. בעידן בו חלק גדול מאוד מהעבודה מתנהל על מחשב, יש חשיבות עליונה ליכולת וליעילות של העובדים שלך בכל מה שקשור לתחום זה, ואתה בתור מנהל חייב לקחת את זה בחשבון. עם השקעה קטנה אתה יכול לעשות שינוי גדול בתפקוד העסק שלך!

מה כוללת ההדרכה?

זיו מורה פרטי מלמד נושאים שונים במחשבים במהלך ההדרכות שלו, אך שירות זה מתמקד ביישומי מחשב ובתוכנות אופיס השונות כמו וורד, אקסל, ופאוור פוינט. הייחודיות של השירות הזה היא שאתה לא צריך לשלוח את העובדים לך לשום מקום, לא צריך לשלם להם גם על הלימוד וגם להפסיד שעות עבודה שלהם, לא צריך לשלם להם על נסיעות להדרכה כזו אלא הכול קורה בעסק שלך. זיו יגיע ביום ובשעה שיסוכמו וילמד את העובדים שלך בעסק את כל מה שהם צריכים לדעת בשביל לנצל את התוכנות הללו בצורה יעילה יותר ופשוטה יותר. ההדרכה יכולה להיות קבוצתית בבית העסק לכמה עובדים ביחד, ויכולה להיות פרטנית עם כל עובד ועובד, ובסופו של דבר הניסיון מנצח וכמו עסקים רבים אחרים ששדרגו את יכולות העובדים שלהם, גם אתה תוכל לעשות את זה ולהצעיד את העסק שלך קדימה.

להשקיע מעט, להרוויח המון!

נכון, שירות כזה יעלה לך בתור מנהל או בעל העסק כסף, אך היעילות של העובדים והיכולות שלהם יהיו פי כמה וכמה בכל מה שקשור למחשבים ובעולם בו המחשבים הם מרכיב כל כך חשוב בחיים הפרטיים ובעסקים, אתה חייב למקסם את יכולות העובדים שלך.

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בטוויטר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button